KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066014
nr 1606 6014
Elisabeth Ekwall. Signerad, daterad 2017, The Blue boy efter Gainsborough. Olja på duk, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:46:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr